Начало » Спорт

Браво на Лудогорец – класираха се за Лига Европа

Публикувано от:  на декември 6, 2016 Няма коментари

Лудогорец – ПСЖ 06-16-2016

Браво на Лудогорец – завършиха наравно с ПСЖ като гост, и по този начин излезе от групите на Шампионската лига. Лудогорец постигна това равенство с резултат 2:2. Головете за Лудогорец вкараха Мисиджан с глава в 16-та минута и Вандерсон в 69-та минута.

Между тези голове Кавани изравни в 61-ата и с това даде надежда на парижани, но Вандерсон ги попари.

Мисиджан изведе “орлите” в 16-ата минута, Кавани изравни в 61-ата, но Вандерсон отново даде аванс на Лудогорец в 69-ата минута на срещата.

След това Анхел ди Мария изравни резултата отново в продължението на мача с удар отблизо.

ПСЖ (4-2-3-1): 16.Алфонс Ареола – 12. Тома Мюние, 5. Маркиньос, 2. Тиаго Силва /к/, 17. Максуел – 8. Тиаго Мота, 14. Блес Матюиди – 7. Лукас Моура, 21. Хатем Бен Арфа, 7. Лукас Моура – 9. Единсон Кавани

Треньор: Унай Емери

Лудогорец (4-2-3-1): 21. Владислав Стоянов – 4. Сисиньо, 32. Игор Пластун, 27. Козмин Моци, 6. Натанаел – 12. Абел Анисе, 18. Светослав Дяков /к/ – 93. Върджил Мисиджан, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон – 22. Джонатан Кафу

Треньор: Георги Дерменджиев

Стадион: „Парк де Пренс“ (Париж, Франция)

Главен съдия: Тасос Сидиропулос (Гърция)