Начало » Спорт

Лудогорец победи Виктория Пилзен с 2:0

Публикувано от:  на август 18, 2016 Няма коментари

Лудогорец победи Виктория Пилзен с 2:0 в първия мач от плейофа за влизане в Шампионска лига. Головете бяха резултат на Козмин Моци, който откри резултата в 51-ата минута от дузпа, а Мисиджан вкара в 65-ата минута.

Срещата се игра пред около 15 000 зрители на националния стадион “Васил Левски”.

Съставите на двата отбора:

Лудогорец: 21. Стоянов, 25. Минев, 5. Паломино, 27. Моци, 6. Натанаел, 8. Лукас Саша, 18. Дяков, 93. Мисиджан, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 22. Кафу
Резерви: 1.Милан Борян, 55.Георги Терзиев, 4.Сисиньо, 10.Густаво Кампаняро, 11.Жуниор Кишада, 28.Клаудиу Кешерю, 92.Джоди Лукоки
Контузени: Анисе, Препелица; Наказан: Пластун
Треньор: Георги Дерменджиев

Виктория (Пилзен):  1. Козачик, 2. Хейда, 3. Матею, 4. Хубник, 8. Лимберски, 10. Копич, 12. Дриш, 17. Хрошовски, 19. Коварик, 23. Бакош, 25. Хромада
Резерви: 13.Петер Болек, 7.Томаш Хорава, 11.Милан Петержела, 14.Радим Режник, 15.Михаел Кръменчик, 22.Ян Баранек, 26.Даниел Колар
Треньор: Роман Пиварник