Танц на Куката от „Под прикритие“ подлуди дискотеките (Видео)
Танцът на мафиота Куката от „Под прикритие” стана абсолютен хит в дискотеките – пише столичен вестник.
Голяма част от професионалните танцьори могат само да завиждат на уменията на актьора Мариан Вълев, предаде razkritia.com. Много от феновете на нашумелия сериал признават, че това е била една от най-запомнящите се сцени. Спокойно може да се твърди, че и хора, които не гледат тв поредицата, знаят за култовия танц на Куката и поне веднъж са го виждали в изпълнение на някой аматьор в дискотеките.
Движенията са непосилни за повечето хора, колкото и да се стараят феновете на актьора. Танцовите стъпки остават запазена марка единствено на Мариан Вълев-Куката.
С невероятните си денс умения той си извоюва завинаги мястото сред най-обичаните лица от сериала. Актьорът доказа, че може да изпълнява не само ролята на закоравял престъпник, а го бива и в комедийните сцени. Кълчейки се на брега на морето или вкъщи пред огледалото, Куката предизвиква истинска еуфория сред своите фенове. И вече всеки иска да се кълчи като него, но малцина се доближават до оригинала.
Източник: pik.bg