Начало » Спорт

Григор Димитров победи Йежи Янович на Sofia Open

Публикувано от:  на февруари 9, 2017 Няма коментари

Григор Димитров победи Йежи Янович на Sofia OpenГригор Димитров победи Йежи Янович на Sofia Open, в първия си мач на турнира. Победата бе постигната след след 2 часа и 2 минути игра, с 2:1 сета.

Полякът Йежи Янович игра много силно, беше добър противник на Григор, имаше възможности и да победи, но Григор Димитров успя да се стегне и да вземе последните два гейма в последния сет, а с това и мача. Публиката много помогна на Григор, подкрепяше го по време на целия мач.

Следващият съперник на Григор Димитров ще бъде Виктор Троицки. Двубоят ще се играе утре, в петък, след 18 часа.

Първия сет Григор загуби с 4:6, а следващите два сет а спечели съответно с 6:3 и 7:5 гейма.